Jungiamasi...

Antipodes® Antioksidantų gausus švelnus veido tonikas Ananda 100 ml

Padidinti paveikslėlį

Kodas: 01000010006

Kaina: 31.95

Nėra reikiamo prekių kiekio

pridėti norimą

Aukščiausios kokybės augaliniai ekstraktai sumaišyti su natūraliais mineralais ir ištirpinti tyrame 15 000 metų skaičiuojančio artezinio Waiwera šaltinio vandenyje, tekančiame iš gilių Naujosios Zelandijos žemių. Sudėtyje esančios omega rūgščių ir antioksidantų gausios aviečių sėklos padeda padidinti lipidų kiekį ir sumažina drėgmės praradimą. Alavijai ir raminamosios svilarožės nuramina sudirgusią ir streso paveiktą odą. Juosvieji taurėpaparčiai padeda regeneruoti ir puoselėti sveikas ląsteles. Leiskitės užburiami magišku poveikiu pasižyminčio bulgariškų rožių aliejaus, pagaminto iš tūkstančių rankomis nuskintų rožių žiedlapių, skirtų pagaminti vos lašą šio prabangaus aliejaus. Tonikas tinkamas sudirgusiai bei saulės nugairintai odai. Dermatologiškai patvirtinta, jog šis tonikas tinka jautriai odai.

BioGro sertifikuota ekologiška kosmetikos priemonė. 100% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. 77% – iš ekologinių ūkių.

Kasdienis ritualas: dosniai purkškite ant veido, kaklo ir dekoltė odos kelis kartus per dieną, norėdami akimirksniu sudrėkinti odą ir atpalaiduoti ją nuo išorinių agresorių.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija.