Jungiamasi...

Antipodes® drėgmę atkuriantis ir odą putlinantis veido serumas Hosanna 30 ml

Padidinti paveikslėlį

Kodas: 01000010007

Старая цена: 41.95  

Kaina: 35.66

Jūs sutaupote: 6.29 (15%)
-15%

Grynais

Vandeniu pakrautas serumas akimirksniu sudrėkina ištroškusią odą bei ilgainiui naudojant pagerina odos būklę. Revoliucinis antioksidantas Vinanza Grape iš Naujojoje Zelandijoje augančių sauvignon blanc vynuogių padeda odai sukurti efektyvų apsauginį barjerą, padidinantį odos atsparumą aplinkos taršos ir kitų nepalankių išorės faktorių keliamai žalai. Juosvųjų taurėpaparčių ekstraktas palaiko ląstelių atsinaujinimą ir putlią, sveiką, jaunatviškai atrodančią odą. Su tyru augalų aromatu iš prancūziškų rožių ir kardamonų. BioGro sertifikuota ekologiška kosmetikos priemonė.

100% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. 95% iš jų – iš ekologinių ūkių. Moksliškai įrodyta, jog stimuliuoja I tipo kolageno gamybą žmogaus fibroblastų odos ląstelėse iki 72%.

Kasdienis ritualas: užtepkite ant veido, kaklo ir dekoltė odos, prieš tepant mėgstamą Antipodes veido aliejų ar kremą. Naudokite kasdien, norėdami akimirksniu suteikti odai drėgmės ir siekdami ilgalaikio poveikio. Tinkamas daugelio būklių odai, itin rekomenduojamas drėgmės netekusiai, dehidruotai odai.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija.