Jungiamasi...

Faith in Nature Ypač koncentruotas skystas skalbiklis 1 l

Padidinti paveikslėlį

Kodas: 15000006696

Старая цена: 7.90  

Kaina: 5.53

Jūs sutaupote: 2.37 (30%)
-30%

Grynais

Šio koncentruoto skalbiklio užtenka iki 30 skalbimų. Galingas plaunamasis poveikis pasireiškia skalbant žemoje temperatūroje. Sudėtyje nėra fermentų, baliklių, parabenų ir fosfatų. Tinka skalbti ir vilną, plonus audinius, spalvotus drabužius, daugkartines sauskelnes. Kaip ir visais atvejais, jeigu audinys labai nešvarus ar dėmėtas, rekomenduojame jį apdoroti prieš skalbiant. Visuomet paisykite audinio priežiūros instrukcijų.

Naudojimas: naudodamiesi skalbiklio kamšteliu, įpilkite skalbiklio į skalbimo mašinos stalčių. Skalbdami rankomis 15 ml skalbiklio įpilkite į 5 l šilto vandens. Venkite ilgo skalbimo, jeigu Jūsų rankų oda labai sausa ar jautri, o po skalbimo kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Dėmių šalinimas: nedidelį kiekį skalbiklio įtrinkite į dėmę ir iš karto skalbkite. Visus audinius išbandykite iš blogosios pusės, kad įsitikintumėte, jog ploviklis jiems tinka. Jeigu ant dugno susiformuoja natūralios nuosėdos, prieš naudodami skalbiklį sukratykite. Neleiskite užšalti.

Gamintojas Faith House, James Street, Radcliffe, Manchester, M26 1LN, Didžioji Britanija. Platintojas UAB „Sveikų bioproduktų centras“, Klaipėdos g. 3, 01117, Vilnius. www.bioteka.lt