Jungiamasi...

Faith in Nature indų plovimo gelis indaplovėms 500 ml (30 plovimų)

Padidinti paveikslėlį

Kodas: 15000006698

Старая цена: 7.80  

Kaina: 5.46

Jūs sutaupote: 2.34 (30%)
-30%

Grynais

Koncentruota formulė. Palieka indus, taures ir stalo įrankius žėrinčiai švarius. Sudėtyje nėra fosfatų, parabenų ir sintetinių konservantų. Suyrantis gamtoje. Be dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Sudėtyje yra augalinės kilmės medžiagų.

Naudojimas: prieš naudojimą nuo indų paviršiaus pašalinkite maisto likučius, perskalaukite stipriai užterštus indus. Pagal savo indaplovės gamintojo instrukciją supilkite skystį į jam skirtą talpą. Dėl konentruotos formulės vienam kartui naudokite apie 17 ml gelio, tačiau jei indai ypač nešvarūs, dozę didinkite iki 50%. 1 valg. š. talpina ~15 ml. Venkite patekimo ant įtrūkusios, jautrios ar sudirgusios odos. Iš karto po naudojimo sandariai užkimškite kamštelį, nusiplaukite rankas ir gerai jas nusausinkite. Jeigu ant dugno susidarytų natūralių nuosėdų, prieš naudojimą sukratykite.

Dėmesio: nedėkite į indaplovę rankomis dažyto porceliano, krištolinių taurių, kaulinių stalo įrankių, medinių daiktų, aukštai temperatūrai neatsparaus plastiko, trapių indų.

Sudėtyje yra: 15-30% augalinės kilmės glutamo rūgšties druskos, 5-15% silikatų. Taip pat sudėtyje yra natrio hidroksido.

Dėmesio: gali sukelti odos sudirgimą. Gali stipriai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Dėvėkite apsaugines pirštines ir/ar apsaugą akims. Patekus ant odos: nuplaukite su muilu ir gausiu kiekiu vandens. Patekus į akis: keletą minučių skalaukite vandeniu. Jeigu lengvai išsiima, išsiimkite kontaktinius lęšius ir tęskite skalavimą. Jeigu akių ar odos sudirgimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Gamintojas Faith House, James Street, Radcliffe, Manchester, M26 1LN, Didžioji Britanija.