Jungiamasi...

Faith in Nature antibakterinis indų ploviklis 500 ml

Padidinti paveikslėlį

Kodas: 15000006697

Старая цена: 4.20  

Kaina: 2.94

Jūs sutaupote: 1.26 (30%)
-30%

Grynais

Nuotaiką keliančiu citrusų aromatu kvepiantis koncentruotos formulės ploviklis efektyviai tirpdo riebalus. Veikia šių rūšių bakterijas: Listeria, Pseudomonas aeruginosa ir S. Aureus. Pagamintas iš augalinės kilmės medžiagų, suyrantis gamtoje. Be fosfatų ir parabenų.

Naudojimas: norėdami išvengti bakterijų sklaidos, ploviklį naudokite ant švarios ir išgręžtos kempinės. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Venkite ilgesnį laiką naudoti ploviklį, jeigu Jūsų rankų oda jautri ar sausa. Gerai nusausinkite rankas po ploviklio naudojimo. Sandariai uždarykite kamštelį po naudojimo. Jeigu ant dugno susidaro natūralių nuosėdų, prieš naudodami priemonę sukratykite.

Dėmesio: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokitės nuo ploviklio patekimo į akis, o jam patekus nedelsiant gausiai skalaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Neprarykite, tačiau prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite jam šią etiketę. Venkite kontakto ant įtrūkusios ar sudirgusios odos. Nenaudokite plauti automobilių ar audinių, taip pat naminių gyvunėlių.

Gamintojas Faith House, James Street, Radcliffe, Manchester, M26 1LN, Didžioji Britanija.