Jungiamasi...

Sodasan Skystas skalbiklis skalbti šaltame vandenyje 750 ml

Padidinti paveikslėlį

Kodas: 7000003729

Старая цена: 5.50  

Kaina: 4.12

Jūs sutaupote: 1.38 (25%)
-25%

Grynais

Šis skystas skalbiklis skirtas skalbti žemos temperatūros vandenyje (iki 40ºC) greitam, lengvam skalbimui. Tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašinomis. Tinka visų tipų audiniams. Taupo energiją ir taip tausoja aplinką. Sertifikuota ECOCERT, testuota dermatologų, be enzimų, be GMO.

Dozavimas: 1,5 kamštelio (55 ml skalbiklio) skirta 4-5 kg skalbinių. Pasirinkite žemiausios temperatūros skalbimo mašinos režimą (iki 40ºC). Papildomai nereikia naudoti vandens minkštiklio.

Sudėtis: >30% vandens, natūralus augalinis muilas (anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos), <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, iminodisukcinatas, poliaspartatas, citratas, alkoholis (etanolis), eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra geranialio, neralio, limoneno, linalolio ir geraniolio.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Patekus ant odos nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.