Jungiamasi...

Kaip apsipirkti

1 etapas – Registracija

 

Užpildykite visus būtinus laukus ir spauskite mygtuką „Registruotis“, esantį lapo apačioje.

 

Po sėkmingo prisiregistravimo vietoj mygtukų „Įeiti‘ ir „Registruotis“ bus Jūsų vardas ir pavardė. Juos paspaudę bet kuriuo metu pasieksite savo vartotojo sąskaitą, kad prireikus galėtumėte pakeisti ten esančią informaciją.

2 etapas – Pirkimas

Dėkite į krepšį (paspaudę mygtuką „Dėti į krepšį“) savo pasirinktus produktus.

 

Jūs galite pasirinkti: įforminti pirkinį iš karto arba tęsti pirkti.
Jeigu norite apžiūrėti savo pirkinių krepšį, tai galite padaryti bet kuriuo metu, nuspaudę mygtuką „Pirkinių krepšys“ viršutiniame meniu, arba nuspaudę pirkinių krepšelio paveiksliuką viršuje dešinėje pusėje.

 

3 etapas – Pirkinio įforminimas

Pasirinkę visus produktus, kuriuos norite pirkti, spauskite „Įforminti pirkinį“. Įforminant pirkinį, Jums reikės atlikti tris veiksmus.

 

4 etapas – Apmokėjimas

Šiuo metu duomenys siunčiami į el. Lt apmokėjimo modulį. Jūs turite galimybę atsiskaityti „Biotekos“ el. parduotuvėje naudojantis el. Lt elektroninę piniginę ar kredito kortelę. 

 

Jeigu turite sukūręs savo el. Lt piniginę, tai apmokėti galite pasinaudoję „Apmokėti el. LS“.
Jeigu norite pirkinį apmokėti kredito kortele, spauskite mygtuką „Apmokėti kredito kortele“. Užpildykite visus būtinus laukus: „Kortelės savininko vardas“, „Kortelės numeris“ (be tarpų), „Galiojimo data“ ir CVC2 (žiūrėti paveikslą).

 

Po sėkmingo pervedimo Jūs grįšite į „Biotekos“ el. parduotuvę, kur galėsite išsaugoti savo sąskaitą ir užsakymo numerį, kad vėliau galėtumėte stebėti savo užsakymo eigą.


Pastaba:

Norėdami „Biotekos“ el. parduotuvėje gauti nuolatinio kliento nuolaidas (5 proc. ir kiekvieno mėnesio), pirmiausia turite išsiųsti savo vardą ir pavardę, kliento kortelės numerį ir vartotojo vardą el. parduotuvėje elektroniniu paštu info@bioteka.lt

Kai tik Jūsų nuolatinio kliento statusas bus patvirtintas, Jūs el. parduotuvės vartotojo profilio (paspaudę savo lapą kairiame viršutiniame kampe) skyriuje „Klientų grupės“ pamatysite Nuolatinio kliento grupės statusą aktyvų.

 

Jūsų nuolaidas Jūs galite matyti ten, kur nurodyta  paveikslėlyje